У Данії створили колекцію секс-іграшок із переробленого океанічного пластику

/ Дизайн /

Пластик давно використовується для виробництва секс-іграшок, але його вплив на навколишнє середовище змусив деяких споживачів вибирати менш шкідливі варіанти продукції.

Данський бренд Sinful випустив серію з трьох секс-іграшок, створених із переробленого океанічного пластику. Матеріал використали для формування тонкого шару силікону, що покриває вироби.

Таку ініціативу компанія вирішила запровадити, аби покласти початок використання перероблених відходів для виготовлення секс-девайсів та зменшити вплив на навколишнє середовище. Нині колекція Ohhcean складається з фалоімітатора й двох вібраторів. 

Колекція Ohhcean представлена у трьох різних кольорах. Фото: dezeen.com

Вона з’явилась завдяки спільній співпраці Sinful зі швейцарською компанією Tide, яка спеціалізується на переробці пластикових відходів. 

Для цієї колекції фірма зібрала кришки від пластикових пляшок. Для того, аби продукція з перероблених матеріалів не відрізнялася від звичайної, пластик вимили, подрібнили на шматочки та обробили.

Для створення серії Ohhcean використовували пластик із океану у у Південно-Східній Азії. Фото: dezeen.com

Варто зазначити, що використання океанічного сміття стало постійною практикою багатьох іменитих брендів. До прикладу, у 2021 році Balenciaga створила колекцію “антиутопічних” прикрас із пластику, а бренд Adidas повсякчас використовує океанічний пластик для створення екологічних колекцій одягу.

 

 

Читайте також

TECLA Technology: який вигляд має будинок, зведений за допомогою 3D-друку

Італійський стартап пропонує створювати предмети дизайну з перероблених рибальських сіток

У річках по всьому світі виявили залишки лікарських препаратів: чому це небезпечно