Для покращення транспортної розв’язки навколо означеної території, а це понад 20 вулиць, хочуть створити обхідне коло, яким буде здійснюватись автомобільний переважно односторонній рух навколо центру міста, йдеться в петиції.
Її автор вважає, що суцільну пішохідну зону можна створити з наступних вулиць:
- Мала Житомирська;
- Алли Тарасової;
- Малопідвальна;
- Софійська;
- Паторжинського;
- Михайлівський;
- провулок Тараса Шевченка;
- Золотоворітська;
- Рейтарська;
- Георгіївський;
- Стрітенська;
- Стрілецька;
- провулок Рильський;
- Олеся Гончара (ділянка між вулицями Ярославів Вал та вулицею Велика Житомирська);
- Ірининська;
- Бориса Грінченка;
- Володимирська.
Пропозиція не виключає можливості рухатись цими ділянками велотранспортом, моноколесами та електросамокатами, однак обмеження їхньої швидкості мають становити 6 км/год. Проїжджати цією зоною також зможуть жителі тамтешньої забудови, комунальний транспорт, урядові автівки, вантажівки, що займатимуться постачанням товарів, а також акредитовані таксі.
“Односторонній рух буде відбуватись вулицями:
Ярославів Вал та Прорізна (вже існує), Михайлівська, Велика Житомирська частиною Львівської площі вздовж будинку Львівська площа 8Б (Торговий центр) проїзд вздовж будинків Львівська площа, 1-5 (Дім Художника) та будинку Львівська площа, 14 (Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана (7й корпус)) та парної сторони вулиці Бульварно-Кудрявська від будинку №2 до будинку №14 з роз’їздом поворотом не парну частину вулиці Бульварно-Кудрявська (вже існує).
Рух автомобілів непарною частиною вулиці Бульварно-Кудрявська від будинку №15 до будинку №Бульварно-Кудрявська, 1/37 перетворюється на односторонній. Таким чином рух з парної частини вулиці Бульварно-Кудрявська буде можливий лише в сторону Площі Перемоги або шляхом повороту автомобіля ліворуч в сторону Львівської площі. Вулиця Бульварно-Кудрявська від будинку 15 в сторону Площі Перемоги лишається двосторонньою.
Рух автомобілів ділянкою перехрестя вулиць Хрещатик та Михайлівська реорганізовується лише на поворот на Михайлівську вулицю з Хрещатику.
Таким чином створюється коло вулиць, де рух автомобілів відбувається проти годинникової стрілки та дозволяє протягом всього маршруту повертати праворуч на сусідні вулиці, що виключає можливість більш складних і небезпечних поворотів ліворуч”, – йдеться у тексті
При цьому рух громадського транспорту пропонують не ліквідовувати, а лише перенаправити частково на транспортне коло.
Ознайомитися детальніше й підтримати петицію можна за посиланням.
Читайте також
Від 7 жовтня у громадському транспорті забороняється вмикати музику
У Києві затвердили програму розвитку паркувального простору: що зміниться
Забудовник хоче знести Голосіївську водонапірну вежу заради нового ЖК