На Болонському ярмарку книги Україна представила порожній стенд-маніфест

/ Події /

Таким чином українська книжкова спільнота звертається до колег з інших країн за підтримкою у боротьбі проти країни-окупантки.

На щорічному Болонському ярмарку дитячої книги, що триває з 21 до 24 березня, Україні надали безкоштовний стенд, аби розмістити на ньому маніфест про прагнення зупинити війну, яку розв’язала росія. 

Возможно, это изображение (в помещении и текст «THIS IS THE UKRAINIAN UKRA STAIND THIS AND IS TEMPORARILY EMPTY TEMPOR THE BOOK CAN BE ALL THA T'S LEFT OF HO ME. IT IS E) WPTY BECAUSE BECA UKRAINIANS ARE ON THE FRO NTLINE INE PLEASE DOI NATE. തหin KRAINIAN ukrainian STITUTE institute JEN BOOK ARSENAL ok um 월87»)

Порожній стенд-маніфест із закликом про підтримку. Фото: Український інститут книги

Ще одну експозицію з 30-40 українських книжок представили у центральній частині виставки. Сюди світові видавці привезти українські дитячі книжки, перекладені іноземними мовами.

 

Спільний стенд свіової книжкової спільноти на підтримку України. Фото: Publishing Perspectives, Porter Anderson

Окрім колекції українських дитячих книг, тут також показали видання із зовсім недитячою тематикою – зокрема, про війну між росією та Україною.

Возможно, это изображение (в помещении)

Книга, що висвітлює трагічні події, які пов’язані з війною, що розв’язала проти України росія. Фото: Український інститут книги

Варто зазначити, що росію не допусли до участі в ярмарку. Про це рішення організатори заходу повідомили 5 березня. Вони розірвали співпрацю з усіма російськими державними установами.

Болонський міжнародний ярмарок дитячої книги проводять щороку з 1963-го. Зазвичай він триває протягом чотирьох днів у березні-квітні в італійському місті Болонья.

 

 

Читайте також

На Закарпатті облаштують тимчасові мінібудинки для переселенців

Для переселенців у Львові проводять безкоштовні екскурсії

“Повернути поки неможливо”. Європейські музеї думають, що робити з російськими експонатами