КМДА пропонує облаштувати сквер на місці зруйнованого росіянами будинку на Жилянській

Київська міська державна адміністрація пропонує облаштувати сквер на місці будинку на Жиляській, який було зруйновано внаслідок атаки російським дроном у жовтні 2022 року.

Про це в інтерв’ю ТСН розповів перший заступник КМДА Микола Поворозник.

«На мою думку дім на Жилянській потрібно знести, а на його місці розбити сквер та поставити знак в пам’ять людей, які там загинули. І на цьому закінчити цю історію», – сказав Поворозник.

Чиновник запевнив, що на місці пошкодженої будівлі нічого будувати не будуть, оскільки там замала ділянка.

Фото: Газета “Хрещатик”

«Зрозумійте – це не наші примхи. Висновки експертиз з’являються не від нашого бажання або небажання. На висновку експертів стоять десятки печаток та підписів відповідних фахівців. Будинок старий, в ньому деревинні перекриття, його просто неможливо відбудувати. І нічого на його місці будувати не будуть – там замала для цього ділянка. Ніякого будівництва там не буде. Зараз відповідні рішення та пропозиції запропоновані мешканцям постраждалого будинку, вони визначаються», – наголосив він.

Зазначимо, що наразі мешканцім будинку в центральній частині міста влада запропонувала заселитись у новобудові на вулиці Польській, яка розташована на лівому березі Києва ближче до околиць міста. Втім, власники житла на Жилянській наполягають на відбудові будинку.

 

 

Читайте також:

Мешканці зруйнованого дроном будинку на Жилянській планують самотужки його відновити

Кияни обурені намірами Кличка без експертизи знести пошкоджений історичний будинок

Уламки пам’яті. Як ми втрачаємо те, що можна врятувати