Finland will help with the reconstruction of Chernihiv Oblast

/ Ukraine /

Першочергово необхідно відновити житлові будинки, школи, лікарні й комунальні мережі. 

About this reports the заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

“Продовжуємо інформувати світ про план відбудови України. Черговий діалог з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне. Домовились про конкретику, зокрема участь Фінляндії у відбудові Чернігівщини”, – йдеться у публікації.

Також на зустрічі презентували план будівництва житла для переселенців, який було розроблено спільно з кількома архітектурними бюро. Відповідно до задуму, передбачено зведення п’ятиповерхових споруд протягом п’яти/шести місяців у 16 областях України. Таким чином у кожному регіоні має з’явитися по 2 тисячі квартир. Їхня вартість з усіма меблями та устаткуванням становитиме близько 700-800 доларів за квадратний метр.

Зустріч із послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне. Фото: Кирило Тимошенко

Після деокупації територій та відбудови житлового фонду люди зможуть повернутися до своїх домівок, а ці квартири будуть передані військовим, медикам, працівникам поліції.

“Фінляндія щиро прагне допомогти Чернігівщині, над цим працює і Уряд, і приватні компанії. Ми готові надати партнерам всю необхідну інформацію по об’єктах, які потребують відбудови. В першу чергу це житлові будинки, школи, лікарні та комунальні мережі”, – продовжує Тимошенко. 

Посадовець зауважує, що Чернігівщина потребує швидкого відновлення понад 4 479 житлових об’єктів – це 1 029 багатоповерхівок та 3 231 приватний будинок.

 

Фото на головній: Shotam.info

 

 

Read also

Coca-Cola will restore a kindergarten in a village in the Kyiv region

In the Finnish city, located near the border with the Russian Federation, the national anthem of Ukraine will be played every day

In Italy, property of "Putin's architect" worth more than €140 million was seized