“До росії нах*й”. Укравтодор продає славнозвісний дорожній знак, аби допомогти ЗСУ

/ Події /

Першим лотом, який виставлять на аукціон, стане дорожній знак, що був створений на третій день повномасштабної війни. Він вказує напрямок для російських військових — "Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й".

Про це повідомили на фейсбук-сторінці державної установи. Там зазначають, що дорожній знак, який виставили на торги, – із Сумської області. На ньому навіть є сліди від куль.

Торги за дороговказ проходитимуть на онлайн-платформі Prozorro.Продажі. Їх проведуть 2 червня. Стартова ціна за лот складає 50 тисяч гривень.

Як зазначили в Укравтодорі, новий власник зможе встановити вказівник у межах свого домогосподарства або в іншому місці, крім доріг загального користування. 

Інформація про учасників аукціону, а також підтвердження оплати за лот будуть опубліковані на сайті. Отримані кошти з продажу перерахують на спеціальний рахунок Нацбанку України, відкритий на потреби ЗСУ. 

Дорожній знак, який виставлять на аукціон. Зображення: Укравтодор

Варто зазначити, що завдяки благодійним аукціонам у системі Prozorro.Продажі нині вдалось зібрати  понад 4 мільйони гривень.   

Для того, аби взяти участь в торгах, потрібно зареєструватись до 18:00 1 червня за посиланням. Про початок аукціону сповістять на електронну пошту або за номером телефону.  

 

 

Читайте також

Microsoft сприятиме розвитку цифрової індустрії України під час її відбудови

Для жителів знищених будинків Чугуєва перебудовуватимуть готелі й зводитимуть новобудови

У Львові оголосили переможця першого в Україні конкурсу на реконструкцію вулиці