OPEN CALL! Ukrainian Design Brands: Interior DECOR 2021

Дати
27 Лют-06 Бер 2021
Локація
Киев, KOOPERATIV
Організатор
MAЇNO DESIGN UKRAINE
Сайт
http://maino-design.com.ua/open-call-ukrainian-design-brands-interior-decor-2021/

Бажаєте презентувати свої предмети декору широкій публіці? Хочете, щоб про вас дізналися провідні куратори та трендсеттери з декору та дизайну? Прагнете вийти на міжнародні ринки? Хотіли би бачити свої предмети в українських та європейських інтер’єрах, шоу-румах та концепт-сторах?

Українські бренди мають можливість взяти участь у виставці-продажі Ukrainian Design Brands: Interior DECOR 2021.

До участі приймаються:
 – Кераміка –  окремі керамічні об’єкти, вази, горщики для кімнатних рослин, підсвічники, окремі предмети посуду та столові набори
 – Інтер’єрний текстиль – килими, подушки, покривала та пледи, авторські набори для декорування столу, постільні комплекти
 – Предмети меблів, що можуть бути віднесені до самостійних прикрас інтер’єру  (габаритні розміри яких по довжині/ширині/глибині не перевищують 1200 мм)
 – Світильники-торшери і настільні світильники
 – Декоративні інтер’єрні об’єкти – скульптури (функціональні скульптури), скляні декоративні та функціональні інтер’єрні об’єкти
 – Предмети та об’єкти із нетипових, нетривіальних матеріалів (функціональні характеристики при цьому повинні бути збережені)
 – Декоративні свічки та  концептуальні аромати для кімнат.
Селекцію учасників буде здійснено міжнародним журі, в складі якого організатори міжнародних заходів, куратори дизайн рітейлів та галерей.

Заявки приймаються до 15.12.2020 р.

Interior DECOR 2021 – це не просто виставка, це міжнародний проєкт, зорієнтований на комерційний успіх учасників на міжнародному та вітчизняному ринках, з потужною медіа-підтримкою:

 – Публікація у спеціальному випуску видання VIVA!DECOR

 – Розміщення на європейській платформі B2C MAINO FRANCE (спецрозділ Ukrainian Design Brands interior decor)

 – Розміщення на європейській B2B платформі Maison&Objet fair- MOM (спецрозділ Ukrainian Design Brands)

 – Розміщення об’єктів на порталі українського маркетплейсу HIS (спецрозділ Ukrainian Design Brands: Interior DECOR 2021)

 – Залучення до колаборацій на локаціях салонів учасників WELCOME DAYS. DECO

 – Інформаційний та комунікаційний супровід.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: +38 067 770 0757, +38 066 848 9233 (у всіх месенджерах), або пишіть на [email protected]

Фото