“Діалоги про відбудову України”. Онлайн-вебінар з Алехандро Аравена

Дати
20 Чер 2022
Організатор
PRO PM
Час
17:00-18:30
Сайт
https://cutt.ly/eJ68SxE

20 червня охочих запрошують на онлайн-обговорення з архітектором Алехандро Аравена на тему повоєнної відбудови України. 

Алехандро Аравена — лауреат Прітцкерівської премії та куратор Архітектурної бієнале у Венеції 2016 року. Очолює бюро Elemental.

У 1992 році закінчив Католицький університет Чилі та за два роки заснував бюро Alejandro Aravena Architects.

З 2000 по 2005 рік був запрошеним професором у Гарвардській вищій школі дизайну, а також викладав у своїй альма-матер, для якої проєктував нові навчальні корпуси.

Його бюро Elemental, створене у 2000 році, спеціалізується на проєктуванні житлових будинків для сімей з низьким рівнем доходу, де основна перевага — простота та ефективність.

Крім житла, Elemental працює над створенням будівель університетів, шкіл, а також над облаштуванням дитячих майданчиків і громадських просторів, що здебільшого розташовані в бідних кварталах чилійських міст.

У 2016 — Аравена став першим чилійцем, відзначеним Прітцкерівською премією за “відродження соціально орієнтованої архітектури”.

Для детальнішого ознайомлення організатори заходу пропонують переглянути виступ Алехандро Аравена на TED.

Модератор події та інтерв’юер — Дмитро Аранчій — український архітектор і засновник майстерні Dmytro Aranchii Architects.

Мова заходу: англійська. 

В анкеті реєстрації охочі зможуть залишити запитання до запрошеного спікера. Організатори відберуть 3-5 питань для обговорення їх під час вебінару.

Реєстрація на подію — за посиланням.