ELIO. Дизайн, що не має дрібниць

Інтер’єрна композиція — багатогранний і складний механізм, у якому часом навіть, здавалося б, найнезначніші деталі можуть відігравати ключову роль. Ті самі двері можуть бути чимось більшим, ніж просто утилітарною буферною конструкцією.

ELDOOR by ELIO HOME — це зразок того, наскільки самодостатніми та стилістично бездоганними можуть бути двері. Цього року компанія презентувала серію FRAME у рамках уже відомої лінійки ELDOOR. Нова модель являє собою розпашні двері з лиштвою та розширювачем. На відміну від дверей із коробом прихованого монтажу, котрі необхідно закладати ще до чистового штукатурення стін, моделі серії FRAME можуть бути встановлені на фінальних стадіях роботи з інтер’єром. У ремонтних реаліях, тісно переплетених зі строками, правками й форс-мажорами, ця можливість іноді буває не так бажана, як необхідна.

Щоб дверне полотно мало максимально завершений вигляд, ELIO HOME також пропонує накладки на ручки з різними видами покриття

Ця модель має всі переваги лінійки ELDOOR, зокрема естетичний вигляд і габаритну варіативність із можливою висотою стулки до 4,5 м. Коробки й полотна FRAME зварюються на виробництві — це гарантує максимальну стабільність і міцність конструкції при товщині полотна до 50 мм.

Керамограніт
Шкіра
Скло-глянець
Скло-сатин
Шпон

Стилістично ця модель здатна гармонійно доповнити як сучасне трактування класичних стилів, так і строгий мінімалізм. Кожна лінія серії FRAME доповнює загальну композицію — саме це й відрізняє деталі від дрібниць.

Текст: Дарина Карапетян