«Соціальні кордони» в містах Південної Африки, Мексики, Танзанії, Кенії, Індії не такі помітні в повсякденній реальності, з висоти людського зросту, але стають очевидними з висоти пташиного польоту: хаотична забудова, скупчення нетрів з одного боку траси та впорядковані квартали «закритого типу», елітні селища з полями для гольфу — з іншого.
«Аерозйомка дозволяє поглянути на сучасні міста з нового ракурсу. У деяких випадках райони від початку були спроєктовані як резервації для різних соціальних груп, а іноді поділ виникав стихійно», — говорить Джонні Міллер
Благополучні райони легко впізнавані — їм притаманні впорядкований план, пишна зелень, акуратні яскраві дахи, басейни та спортивні майданчики. Нетрі — це скупчення крихітних халуп або іржавих ангарів, що приліпилися один до одного. Вулиці тут часто навіть не асфальтовані, парків чи скверів немає і близько.
Робота над фотопроєктом Unequal Scenes розпочалася кілька років тому. Міллер почав із Йоганнесбурга та Кейптауна і планував обмежитися Південною Африкою, показавши всьому світові «шрами апартеїду». Але потім фотограф зауважив, що міста в Індії, Танзанії, Кенії та Мексиці поєднує морфологія з чіткими межами між поселеннями бідних і заможних жителів.