Авторський курс Вікторії Берещак «Комунікаційник у будівництві та нерухомості»

«Комунікаційна стратегія в бізнесі» – книга Вікторії

11 липня на базі Школи професійного девелопменту Urbanland стартує курс Вікторії Берещак «Комунікаційник у будівництві та нерухомості». Навчальна програма про те, як за допомогою грамотно вибудуваної комунікаційної стратегії «наростити» репутаційні активи, що допоможуть вистояти і втримати бізнес у кризових умовах, розрахована на українських девелоперів, архітекторів, очільників будівельних компаній і агентств нерухомості.

«Зменшення попиту на нові квартири, зниження рівня надходжень та проблеми з енергетикою призводять до сповільнення темпів будівництва. Зазвичай клієнти ставляться до цього з розумінням, бо ми всі живемо в одній країні, але рівень довіри до девелопера знижується. Втім, внутрішня міграція призвела до появи нових клієнтів, які не знають вашої компанії та її репутації. Отже, перед компаніями, що нині працюють із нерухомістю в Україні, постає низка питань. Наприклад, як знайти шлях до цільової аудиторії без зайвих витрат на рекламу? Як перетворити «болі» аудиторії на переваги свого ЖК? Як використовувати персональний бренд власника для збільшення рівня довіри до компанії та як потоваришувати з медіа? Як працювати з негативом у соціальних мережах та які інструменти опанувати для подолання кризи довіри? Я маю намір відповісти на ці питання».

Вікторія Берещак – авторка курсу «Комунікаційник у будівництві та нерухомості»

«Наш підхід — дати не просто теорію, а й практичні знання, які ви одразу зможете застосовувати в роботі» — Вікторія Берещак

Вікторія Берещак — авторка книги «Комунікаційна стратегія в бізнесі», колумністка в медіа The Page, «Мінфін» та «РБК-Україна», PR-консультант топових компаній, як-от DIM, Інтергал-Буд, LEV Development, Greenville, Alliance Novоbud, Delta та інших. У своєму авторському курсі вона конвертувала власний досвід роботи з ринком нерухомості в серію практичних онлайн-занять, що допоможуть сучасним українським компаніям, дотичним до цієї сфери, краще орієнтуватись у медійному середовищі, а також використовувати свою присутність там як дієвий інструмент просування й кризового менеджменту.

Вікторія Берещак – авторка курсу «Комунікаційник у будівництві та нерухомості»

«Комунікаційна стратегія в бізнесі» – книга Вікторії Берещак

Кому це корисно?

Курс «Комунікаційник у будівництві та нерухомості» має на меті допомогти компаніям збільшити власну впізнаваність на ринку та в дотичному до нього інфопросторі. Представники агенцій нерухомості при цьому мають змогу навчитися розпізнавати й прогнозувати тенденції та запити аудиторії, а архітектурні студії — ефективніше виявляти потреби майбутніх мешканців проєктованого ними ЖК.

Курс «Комунікаційник у будівництві та нерухомості» має на меті допомогти компаніям збільшити власну впізнаваність на ринку та в дотичному до нього медіапросторі.

Девелопери та будівельні компанії також отримають необхідні знання для того, щоб розширити власну присутність на ринку за рахунок стійкого особистого бренду, що базується на унікальній експертизі компанії.

Структура курсу

Загальна тривалість курсу — 16 годин. Цей час розподілений на 9 практичних занять.

«Успіх будь-якого бренду напряму залежить від репутаційного активу та ваги голосу в інформаційному просторі. Накопичити їх та пережити будь-який шторм на ринку можливо лише завдяки виваженим і потужним комунікаціям з позиції правди та цінностей» — Вікторія Берещак

Перше заняття — «Комунікаційна політика девелопера: збір та аналіз вихідних даних». На цьому занятті куратори разом з учасниками курсу проведуть аналіз сучасного ринку, його контексту, а також комунікаційних стратегій конкурентів. Мета першого заняття — навчитися з нуля створювати, оптимізувати й трансформувати комунікаційну систему девелопера.

Курс «Комунікаційник у будівництві та нерухомості» має на меті структурне та ефективне донесення необхідної інформації, підкріпленої практичними навичками.

Друге заняття — «Внутрішні комунікації як частина комунікаційної стратегії: корпоративна культура, цінності, взаємодія». Тут учасники розбиратимуть внутрішні канали комунікації. Буде розглянуто критерії підбору інструментів, техніки їх ефективного використання та управління інформаційними потоками. Також у рамках заняття куратори разом з учасниками порівняють роботу комунікаційної команди інхаус та роботи з підрядниками: розберуть можливі особливості, переваги та недоліки кожного варіанта.

Третє заняття — «Прикладні комунікаційні технології: як генерувати смисли та інфоприводи». На ньому будуть розглянуті контекст і тренди медіапростору, дотичного до ринку нерухомості. Куратори разом з учасниками розберуть, де шукати інфоприводи, як їх створювати, як у динаміці працювати з природою тенденцій і трендів загалом. Також за планом курсу в рамках цього заняття будуть розглянуті можливі шляхи керування клієнтським досвідом завдяки комунікаційним технологіям. Учасники дізнаються, як аудиторія нині реагує на різні типи контенту: тренди поколінь, інформаційні віруси та інфоприводи, що будують атмосферу «боротьби за увагу».

Четверте заняття — «Управління громадською думкою та клієнтським досвідом». Фокусна тема заняття — створення емоційного зв’язку з аудиторією завдяки комунікації та контенту. Команда дізнається, як вести післяпродажні комунікації, при цьому зберігаючи та примножуючи лояльність до бренду. Також на кінець четвертого заняття учасники матимуть структурований алгоритм роботи із СЕО й вибудовування особистого бренду в публічному просторі.

Проходження курсу «Комунікаційник у будівництві та нерухомості» дозволить компаніям ефективніше використовувати свою присутність в медійному середовищі як дієвий інструмент бізнес-просування й кризового менеджменту.

П’яте заняття — «Реалізація комунікаційної стратегії: моделі та канали». Учасники дізнаються, як визначитись із каналами комунікації, як обирати тип і формат контенту під конкретне завдання. Також буде приділено увагу підготовці корпоративних спікерів до публічних виступів та спілкування з пресою.

Шосте заняття — «Media relations: як наростити вагу голосу в інформаційному полі». Куратори разом з учасниками курсу проговорять правила ефективної взаємодії з медіа в українському контексті та в умовах виходу на зарубіжні ринки. Буде також розглянуто основні «комунікаційні болі» в сучасному інфопросторі, а також алгоритми пошуку контактів у медіа.

На курсі куратори розберуть з учасниками правила ефективної взаємодії з медіа в українському контексті та в умовах виходу на зарубіжні ринки

Сьоме заняття — «Кризовий комунікаційний менеджмент: як управляти репутацією під час кризи». Тут, як продовження питання, вже піднятого на попередньому занятті, основний фокус буде зроблено на комунікаційних болях та їх типології. Учасники отримають стратегію дій і покроковий алгоритм для роботи до кризи, під час та після неї. Буде також проговорено список найпоширеніших помилок, яких можна припуститися під час розроблення комунікаційної стратегії, а також способи їх уникнення. Завершальною підтемою заняття стануть головні причини репутаційних проблем для девелоперського бізнесу і шляхи їх усунення.

Восьме заняття — «Оцінка ефективності комунікаційної стратегії». Це завершальне заняття курсу, розбите на дві частини. На ньому буде розглянуто техніки та способи вимірювання ефективності комунікаційної стратегії. Учасники дізнаються, в яких випадках її потрібно аналізувати, переглядати та змінювати.

 

Захист курсових робіт також буде проходити офлайн в Києві

День останнього заняття та наступний після нього будуть присвячені захисту курсових робіт учасників і розбору отриманих результатів.

Як проходитиме навчання?

Курс «Комунікаційник у будівництві та нерухомості» має на меті структурне та ефективне донесення необхідної інформації, підкріпленої практичними навичками. Отже, кожен учасник курсу впродовж усього навчання матиме можливість не лише долучатись до передбачених розкладом занять, а й також здійснювати комунікацію з викладачем та координатором курсу. Всі презентаційні матеріали курсу, записи модулів учасники матимуть на закритій онлайн-платформі під час навчання, а після завершення безстроково отримають їх для подальшого користування.

Кожен учасник курсу впродовж усього навчання матиме можливість не лише долучатись до передбачених розкладом занять, а й також вести індивідуальну комунікацію з викладачем та координатором курсу

Проходження курсу дасть компаніям необхідні знання для розвитку особистого бренду і розширення власної присутності в медіапросторі, дотичному до ринку нерухомості

Всім випускникам Школа професійного девелопменту Urbanland надає онлайн-сертифікат про проходження курсу.

Нагадаємо, курс стартує вже незабаром, 11 липня.
Записатись можна, заповнивши форму.