Amoenus Soft від Maxalto. Вишуканий та культовий сет

/ Інтер'єр /

Здавалося б, нині вибір дивану не мав би викликати труднощів, адже на ринку меблів вистачає варіантів на будь-який смак. Водночас тоді, коли одні дизайнери намагаються зусиллями проштовхнути свою рекламу до потенційної аудиторії, іншим достатньо просто натяку на нову колекцію, аби створити ажіотаж.

Покоління зумерів і міленіалів диктує нові правила і зовсім інший розпорядок життя. Коли все рухається надто стрімко, дім перетворюється на те місце, де хочеться знайти прихисток і фортецю для душі та тіла. Напевно, артдиректор компанії Maxalto італійський дизайнер Антоніо Чіттеріо знає майбутнє, адже меблі, створені під його керівництвом, щороку викликають захоплення у молодого покоління. 

Amoenus Soft від Maxalto

До того ж Maxalto вже не вперше демонструє не тільки стильні, але й практичні об’єкти інтер’єру, які пристосовані до сучасної людини та її потреб. Не стала винятком і серія Amoenus Soft.

Amoenus Soft — це еталонна лінія меблів, створена Чіттеріо для справжніх поціновувачів свого часу, затишку, простору та індивідуальності. Колекція стала черговим взірцем вже культового мінімалістичного та водночас яскравого дизайну, створеного для домашнього комфорту.

До сету входять лінійний диван, представлений у різних розмірах, та диван з модульними елементами. Так, за допомогою цих елементів дім може з легкістю набути нових форм та деталей. До прикладу, до дивану прилаштовується елемент, що нагадує шезлонг або ж кушетку.

Amoenus Soft від Maxalto

Окрасою лінії виступає вишуканий м’який диван, обшитий тканиною теплого пісочного відтінку й оздоблений екошкірою кольору тауп, який був представлений у нещодавній колекції Valentino.

Доповненням до серії Amoenus Soft стали лаконічні та мінімалістичні м’які крісла із напіввигнутими спинками. Крісло можна придбати як зі шкіряною оббивкою, так із тканинною. Також у лінійку увійшов акцентний круглий пуф — це саме та річ, яка додасть інтер’єру відчуття простору та завершеності у деталях.